Yhteystiedot

Varapuheenjohtaja Riitta Lindell ja puheenjohtaja Mirka Ertoila

Hämeen Kokoomusnaiset ry
Kaivokatu 16
Hämeenlinna

Piirihallitus 2019

Mirka Ertoila, puheenjohtaja
GSM 0407295749 EMAIL mirka_ertoila(at)hotmail.com,
Riitta Lindell, varapuheenjohtaja
GSM 036882472 EMAIL riitta.lindell(at)pp1.inet.fi

varsinainen jäsen Anja Vahteristo-Järvinen anja.vaheristo.jarvi(at)gmail.com
varajäsen  Raija Hakkarainen Heinolan Kokoomusnaiset raija.hakkarainen(at)hotmail.fi 
varsinainen jäsen Arja Huttunen puotimuori.arja(at)gmail.com
varajäsen Eija Vainio Hämeenlinnan Kokoomusnaiset eippi.vainio(at)gmail.com
varsinainen jäsen Marianne Sirén koki.siren(at)gmail.com
varajäsen Raija Lautanen Hämeenlinnan Kokoomusnaiset raijalautanen(at)gmail.com
varsinainen jäsen Pirjo Valkjärvi-Nystedt pirjo.valkjarvi-nystedt(at)pp.inet.fi 
varajäsen  Sirkka-Liisa Virtanen Hämeenlinnan Kokoomusnaiset sirkkaliisa.virtanen(at)saunalahti.fi
varsinainen jäsen Sinikka Mäki hannele(at)mmn.fi
varajäsen  Riitta Lehtonen Janakkalan Kokoomusnaiset riitta.lehtonen(at)pp6.inet.fi
varsinainen jäsen Salla Mäkelä makelasma(at)gmail.com
varajäsen  Minna Kyllinen Lahden Kokoomusnaiset minna.kylli(at)gmail.com
varsinainen jäsen Liisa Juvonen lhjuvonen(at)gmail.com
varajäsen Linda Nevalainen Lahden Kokoomusnaiset nevalainen.mi(at)gmail.com 
varsinainen jäsen Laura Heikinheimo laura.heikinheimo(at)gmail.com
varajäsen Merja Vahter Lahden Kokoomusnaiset merja.vahter(at)lh.lahti.fi
varsinainen jäsen Salla Kasakkamäki salla.kasakkamaki(at)gmail.com
varajäsen Teresa Rautapää Wellamon Kokoomusnaiset teresa.rautapaa(at)gmail.com

Järjestösihteeri: Janne Salminen, 0503578786, janne.salminen(at)kokoomus.fi

Löydät meidät myös Facebookista!

Kokoomusnaiset

Ota yhteyttä